Korduma kippuvad küsimused

Saada meile päring, soovitavalt koos joonisega, et saaksime teha pakkumise. Kuna oleme eelkõige mööbli tootjad, siis eeldame kliendipoolset lähteülesannet. 

Mida detailsemalt on soovid kirjeldatud, seda täpsemalt saame koostada  hinnapakkumise.

Klient võib ise saata mõõdud hinnapakkumise koostamiseks. Ennem tootmise alustamist soovitame kasutada meiepoolset mõõtmis- ja paigaldusteenust, mis tagab hiljem mööbli sobivuse.

Kuna materjalide valik on väga lai, mõjutab see ka lõpphinda. Aga mitte ainult. Samuti võib kasutataval furnituuril olla oluline hinna ja kvaliteedi erinevus. Üldjuhul tähendab soodsam hind odavamaid materjale.

Jah, saab ikka. Soovitame seda juhul, kui on tegemist eraldiseisva mööbliga.  Näiteks tv-alused, öökapid, söögilauad jne.

Teeme nii modernset kui ka klassikalises stiilis mööblit sh köögid, elutoad, magamistoad, pesuruumid, trepid jne. Terviklahendused kogu maja, korteri või restorani sisustamiseks. Tehnikaseadmete osas on kliendil vaba valik, mida ta soovib kasutada.  

Peale hinnapakkumise kinnitamist saab vähesel määral muuta  üldmõõte.  Kui tellimus on juba tootmises, saab tellimust muuta ainult erikokkuleppel  ja lisatasu eest. 

Peamiselt Blum ja Hettich-i toodangut. 

Koostöös meie pikaajaliste partneritega saame pakkuda lihtsamaid ja ka väga keerulisi metall- ja klaaslahendusi. 

Saadame vajadusel klientidele mööbli hooldus- ja kasutamisjuhendi.